HAKKIMIZDA

Opal Makina,
müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir.
Bu doğrultuda,
sürekliliği ve güvenirliliği tercih ederek, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.
Üretimde ve hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ve kalite prensipleriyle çalışan Opal Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYON

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak, sıfır kusur yüzdesi ile müşterilerimize en doğru ürünü tedarik etme düşüncesi politikamızdır.

VİZYON

Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tedarikçi sektöründe tanınmıştır.

KALİTE

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ve uygun fiyattır.